przedszkole
przedszkole

To tutaj zaczyna się dziecięca przygoda z angielskim i wielka przyjaźń z myszką House Mouse i jej ekipą. Codzienne czynności, zabawa, taniec, śpiew, mnóstwo energii i zaskakujących zwrotów akcji sprawia, że dzieci kochają spotkania z House Mouse, dzięki czemu od najmłodszych lat uwielbiają angielski.

Dobrze to wymyśliliśmy, prawda?

 

Zajęcia z języka angielskiego dla małych dzieci prowadzone są naszą autorską metodą House Mouse.

Co to oznacza? To, że są one świetnie zaplanowane, odbywają się według określonego schematu i bazują na latach naszych doświadczeń w pracy z najmłodszymi. Grupa nauczycieli z pasją i zamiłowaniem do nauczania języka angielskiego zebrała setki pomysłów, inspiracji i zabaw, które wykorzystujemy podczas naszych zajęć.

 

Co nas wyróżnia?

Żywa Maskotka House Mouse – na każdych zajęciach oprócz lektora prowadzącego jest w sali z dziećmi Maskotka Myszki House Mouse, która reaguje i rozmawia z dziećmi tylko i wyłącznie po angielsku. Bawi się z nimi, pomaga w wykonywaniu zadań i towarzyszy w kolejnych etapach poznawania języka. Po pewnym czasie staje się ich przyjacielem. Dzieci dostają również do domu małe maskotki Myszki House Mouse, z którymi w domach śpiewają poznane na zajęciach piosenki, mówią rymowanki i powtarzają zwroty i słownictwo. 

Kreatywność – każde zajęcia są starannie przygotowane i zaplanowane przez lektorów, którzy w swojej pracy wykorzystują całe mnóstwo nietuzinkowych rekwizytów. Mamy tekturowa “pralkę”, w której pierzemy słówka związane z clothes, przenośne okienko, w którym sprawdzamy weather czy przyjaznego monsterka, który jest strasznym łakomczuchem. Rzeczy codziennego użytku, typu: garnki, talerzyki, rolki po papierze toaletowym bardzo często w magiczny sposób zmieniają swoje pierwotne zastosowanie i stają się narzędziem do nauki języka angielskiego. Pomysłowość i elastyczność naszych lektorów nie ma granic!

Doświadczenie – 12 lat w pracy z najmłodszymi, godziny obserwacji, rozmów i dzielenia się spostrzeżeniami i pomysłami, pozwoliły na stworzenie dokładnego planu nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2,5-5 lat. Rozpoczynając przygodę z Myszką House Mouse przechodzimy przez kolejne etapy nauki: począwszy od osłuchiwania się z akcentem i melodią języka angielskiego, poprzez przyswajanie nowego słownictwa i pierwsze próby wymawiania pojedynczych słówek lub aż po budowanie pełnych zwrotów i zdań. 

Robot Emys – na naszych zajęciach wykorzystujemy najnowsze techniki multimedialne, takie jak: tablice interaktywne, Fun Floor i nasza NOWOŚĆ: Robot Emys. Jest to przyjazny robot społeczny, który został zaprojektowany po to, aby uczyć dzieci języków obcych. EMYS działa na wszystkie zmysły dziecka, wydaje dźwięki, mówi, reaguje na dotyk, potrafi rozpoznawać twarze i wyrażać emocje. W trakcie nauki EMYS staje się częścią dziecięcego świata. Pobudza ich wyobraźnię i przemawia ich językiem. Dzieci przywiązują się do zabawki, a wspólna i regularna zabawa sprawia, że nauka staje się przyjemna i niezwykle efektywna.

Organizacja zajęć – kurs w grupach najmłodszych rozpisany jest na 60 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu 2×45 min. Lekcja ma ściśle określoną formę, rozpoczyna się od budzenia Myszki “House Mouse, wake up”,  później dzieci delikatnie myją myszkę gąbeczkami i śpiewają piosenkę “Wash your hands” następnie zapraszają ją do wspólnej zabawy pytając ją:  “House Mouse, can you play with us?” a co dzieje się dalej? Dalej jest już tylko fajniej 🙂

Dołącz do naszej językowej przygody!

Zaproś House Mouse
do Twojego przedszkola lub żłobka!

 

Zachęcamy Rodziców przedszkolaków i Dyrektorów przedszkoli do organizowania grup
w placówkach. My dojedziemy z Myszką na zajęcia w ustalonych terminach 🙂

Opinie o zajęciach 

Hania (lat 5,5) uczestniczy w zajęciach House Mouse (zajęcia dla najmłodszych z Myszką) od września 2020 r. Zapisałam ją do szkoły językowej, ponieważ uważam, że dzieci w wieku przedszkolnym (gdy nie mają jeszcze obowiązków szkolnych), szybciej i łatwiej przyswajają wiedzę. House Mouse to przede wszystkim nauka przez zabawę i jestem pewna, że zaowocuje to, gdy Hania pójdzie do szkoły. Hania bardzo lubi lekcje, bierze w nich udział z radością i na pewno jest to spowodowane atrakcyjna formą prowadzenia zajęć (zabawy ruchowe, piosenki, gry, bajki, powtarzane rytuały podczas lekcji), a pani lektor ma świetny kontakt z maluchami. Córka nawiązała już nowe przyjaźnie i bardzo często zadaje pytanie: „Mamo, kiedy będzie poniedziałek? 🙂 ” – bo właśnie wtedy odbywa się kurs. Szczerze polecam zajęcia z Myszką w Szkole Językowej House of English.

Martyna, mama Hani

 

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych w szkole House of English. Mój syn rozpoczął przygodę z nauką języka angielskiego kiedy skończył 3 latka. Opieka lektora wraz z myszką House Mouse jest na wysokim poziomie. Metodyka nauczania, która polega głównie na zabawie, piosenkach i ćwiczeniach interaktywnych, sprawiła, że syn bardzo polubił naukę języka. Wszystkie zajęcia są bardzo ciekawe, dynamiczne, bez chwili na nudę. Lektorki, zarówno pani Kasia, jak i pani Klara, idealnie łączą przyjazną atmosferę z nauczaniem. Wszystkim polecam szkołę House of English 🙂

Ania, mama Bartusia

 

Z całego serca polecam Szkołę Językową House of English. Córka jest w grupie najmłodszej, zaczynała jako trzylatek. Na początku miałam obawy, czy sobie poradzi, czy będzie chciała chodzić, czy to nie za wcześnie? Jednak gdy tylko poszła, już pierwszego dnia wiedziałam, że będzie dobrze, a z biegiem czasu przekonałam się, że to był „strzał w 10”. Chodzi na zajęcia z przyjemnością, w domu śpiewa po angielsku, mówi różne słówka, ciągle pyta, czy to już poniedziałek (w poniedziałki ma zajęcia), bo nie może się doczekać spotkania z Panią prowadzącą i Myszką. Myszka jest rewelacyjna, dodaje otuchy dzieciakom. Można się do niej przytulić, uczestniczy w nauce, odpowiada na pytania, uczy się razem z dziećmi, a dzieci są nią zachwycone. Mogę również powiedzieć, że zajęcia języka angielskiego prowadzone są na bardzo wysokim poziomie – profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie lektorów, różnorodność metodologiczna. Najbardziej podoba mi się to, że nauka jest poprzez zabawę. Dzięki kreatywności lektorów dzieci się nie nudzą, czas szybko leci.

Sylwia, mama Julii

Zapisz się!

 

Zadzwoń:  790 647 607 
794 770 170

Odwiedź nas:  ul. Tarnowskich 13
39-120 Sędziszów Młp.

ul. Kochanowskiego 1
39-100 Ropczyce

Napisz: 

11 + 9 =