przedszkole
przedszkole

Klubik maluszka to zajęcia dla najmłodszych, w których jednocześnie udział biorą także ich rodzice. Twoje dziecko nie chodzi do żłobka?

To właśnie dla Was powstało to miejsce!

Co to jest Baby Club?

Baby Club to inspirujące zajęcia skierowane dla maluchów i ich rodziców. Zapraszamy dzieci już od 3 miesiąca życia! Wszystkich uczestników gościmy w naszej sali wyposażonej tak, aby maluszki czuły się w niej bezpiecznie i komfortowo. Rodzice uczestniczą w zajęciach z takim samym zaangażowaniem jak najmłodsi 🙂 Zajęcia są dla nich inspiracją – pokazują jak wspaniale można bawić się z maluszkiem!

Każde z naszych spotkań dotyczy jednego tematu. Poznajemy pory roku, obchodzimy wspólne święta i wydarzenia, takie jak Dzień Babci, Dzień Dziecka itd. Łączymy różnorodność metod – muzyki, autorskiego programu do nauki j. angielskiego, wspierania rozwoju mowy, logorytmiki, oddziaływań sensorycznych, pedagogiki zabawy oraz kreatywności. Przemycamy Rodzicom pomysły na wykonanie zabawek z materiałów dostępnych w domu (rolek po papierze, mąki, ryżu, niepotrzebnych plastikowych butelek). Poziom trudności zabaw dostosowujemy do wieku uczestników.

Uwierzcie, że na zajęciach mamy co robić – malujemy, brudzimy rączki, gramy na instrumentach, a przede wszystkim świetnie się bawimy!

 

Program zajęć prowadzonych w naszym klubie został napisany przez pedagoga, logopedę oraz anglistów. Jest on dostosowany do możliwości rozwojowych maluszków. Zapewnia im mnóstwo fantastycznych, zdrowych i naturalnych bodźców wspomagających ich rozwój! 

Klubik maluszka to jednak nie tylko zajęcia. To także miejsce spotkań idealne dla mam i maluszków, którzy potrzebują społecznych kontaktów z innymi mamami i dziećmi. Jest to więc miejsce, gdzie można ponarzekać na nieprzespaną nockę i wszystkie mamy to zrozumieją i dodadzą otuchy. Można w nim wypić kawę, pogadać, pośmiać się i umówić na wspólny wózkowy spacerek. To miejsce, gdzie rodzą się piękne przyjaźnie, zarówno między mamami, jak i dziećmi.

Baby Club to nowość w naszym mieście! Jeśli chcesz sprawdzić co może dać Tobie i Twojemu maluszkowi, koniecznie nas odwiedźcie!

 

Opinie o zajęciach 

  

Serdecznie polecamy zajęcia w Baby Clubie, które zawsze są na najwyższym poziomie. Zajęcia dla dzieci zawsze są bardzo ciekawe, świetnie przygotowane, a co najważniejsze – rozwijają wiele zmysłów naszych maluszków. Do tego Pani Karolina i Pani Kinga są zawsze w dobrych nastrojach, uśmiechnięte i chętnie zabawiają dzieciaczki 🙂 Dodatkowy plus za zawsze pyszną kawkę. Polecamy jeszcze raz.

Dominika, mama Jasia

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zajęć. Zawsze są bardzo dobrze przygotowane. Tematyka różnorodna. Bardzo miła atmosfera.

mama Elizki

Zapisz się!

 

Zadzwoń:  790 647 607 

Odwiedź nas:  ul. Tarnowskich 13
39-120 Sędziszów Młp.

Napisz: 

 

3 + 10 =

Obserwuj nas na facebooku!